Технічні вимоги

        Загальні вимоги
        Робота приймається за наявності усіх складових електронної версії макету, прийом роботи по частинах не виконується. 
        При підготовці повнокольорового макету усі використовувані елементи мають бути забарвлені в кольори колірної моделі CMYK. Бітові (растрові) зображення приймаються у форматах TIFF, EPS (encoding ASCII, Binary) з дозволом 300-400 dpi (у реальному розмірі) в колірній моделі CMYK без додаткових каналів (alpha - channels), усі використовувані шари мають бути об'єднані в один шар (команда Layer/Flatten Image). При використанні растрових об'єктів з дозволом більше ніж 400 dpi робиться автоматичне пониження дозволу до 400 dpi, в результаті такого перетворення можливе пониження якості зображення (погіршення різкості, зрушення колірного тону і тому подібне). Тому в даному випадку друкарня претензій за якість растрових зображень не приймає.
        При підготовці багатоколірного макету необхідно використовувати тріадні кольори (Cyan, Magenta, Yellow, Black) і/або використати замовлені (spot) кольори (в цьому випадку необхідно надати точне найменування заданих кольорів). Колір фарби, якою друкується замовлення, обирається безпосередньо при прийомі замовлення по відповідному каталогу фарб Pantone.
        Елементи одноколірного макету мають бути забарвлені в чорний колір незалежно від того, якою фарбою буде надрукований наклад.
        Багатосторінкові документи, брошури, книги приймаються тільки в програмах верстання InDesign CS - CS3 або у форматі Adobe PDF (версія до 1.7). Формат і поля макету необхідно заздалегідь обумовити з менеджером. Багатосторінкові роботи мають бути надані одним файлом, порядок сторінок у файлі повинен відповідати порядку сторінок в готовому виробі, спуск смуг робиться друкарнею.

        Макети, підготовлені в додатках пакету Microsoft Office, не приймаються!
        Не використайте буфер обміну (clipboard) для імпорту елементів макету в документ!

        Для можливості нормального нарізки виробу, необхідно враховувати наступне:

        1. У макеті з кожного боку повинно бути додано по 1 мм на різку (3мм під висікання) від розміру готового виробу незалежно від компонування виробу на печатному аркуші.

        2. Від краю різу до важливих елементів зображення, які не повинні зарізатися, має бути відстань не менше 3 мм, а для книг в твердій палітурці - не менше 8 мм.

        3. Багатосторінкові брошури, книги обрізуються з трьох сторін по 3 мм.

        4. Книги в твердій палітурці обрізуються з трьох сторін по 5 мм.

        НЕ перевіряються: товщина контурних ліній, колір кожного об'єкту. За замовчуванням знімаються усі накладення фарб (overprint), у разі спеціального використання функції overprint необхідно попередити про це співробітника, що приймає замовлення і вказати це на роздруковці.

        Векторні зображення
        Приймаються векторні зображення, підготовлені в програмах Adobe Illustrator CS, - CS3, CorelDraw 9.0-15.0.
        Усі вживані шрифти мають бути переведені в криві.
        Бітові (растрові) зображення в програмі Adobe Illustrator в ілюстрацію не включати, тримати на зв'язках (links). У програмі CorelDraw растрові зображення необхідно обов'язково впроваджувати в документ.
        У разі розміщення в документах CorelDraw файлів у форматі Adobe Photoshop (PSD- файлів) і застосування спеціальних ефектів програми CorelDraw (лінзи, тіні, прозорість, світіння, спеціальні заливки) їх потрібне растеризировать, інакше за їх некоректні перетворення друкарня відповідальності не несе.
        При використанні ефектів тіні, прозорості, світіння і тому подібне в програмі Adobe Illustrator необхідно застосовувати до них операцію Object/Expand Appearance.

        Програми верстання
        Приймаються макети, підготовлені в програмах верстання InDesign CS - CS3.
        Разом з макетом необхідно надати усі використовувані шрифти і їх зображення(помістити в окремий каталог, зайві шрифти не надавати).
        Усі імпортовані зображення мають бути поміщені в один каталог, в документ їх не вбудовувати, тримати на зв'язках. Для об'єктів на зв'язках слід уникати однакових імен файлів.

        Файли можна надати на наступних носіях: на CD або DVD- диску; на зовнішньому носії з USB- інтерфейсом. 
        Файли також можуть бути надіслані на електронну адресу antprint@gmail.com (розмір одного листа не більше 18 Мб) або "викладені" на файлообменник. 
        Файли треба архівувати тільки архіваторами ZIP або RAR.

        Вищеперелічені вимоги є основними і підходять для більшості робіт, що приймаються друкарнею. Проте залежно від виду робіт вимоги можуть доповнюватися. У зв'язку з цим перед підготовкою макету прохання звертатися за консультаціями до менеджера, що веде замовлення.

        При невиконанні вимог макет вважається некоректно підготовленим і в роботу не приймається. Доопрацювання макету фахівцями друкарні робиться по додатковій домовленості з менеджером.