Про нас

        Друкарня «АНТ ЛТД» – стабільне та надійне поліграфічне підприємство, укомплектоване сучасним устаткуванням для виготовлення поліграфічної продукції. Друкарня створена в 1993 році. Була на той час першою приватною друкарнею в Чернівецькій області. З моменту появи на ринку і до цього дня постійно вдосконалюємо методи організації праці і технології виробництва. Ми завжди готові запропонувати замовнику оптимальний варіант виготовлення у співвідношенні: ціна, якість, оперативність. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та робимо ставку на довготривалу співпрацю, принцип ділового партнерства та виробничої кооперації.

        Співробітники фірми – головна цінність друкарні «АНТ ЛТД». Це досвідчені спеціалісти та молодь, фахівці високого класу, готові використовувати весь потенціал своїх можливостей для вирішення виробничих завдань, пов’язаних з поліграфією. Серед них такі спеціалісти: технологи, офіс-менеджери, дизайнери, майстри дільниць, друкарі, різальники, палітурниці. Люди, що працюють тут, роблять одну загальну справу, вони люблять і цінують свою роботу, а тому, виконують її максимально ефективно, швидко і професійно, враховуючи кожне побажання замовника. Наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію на будь-якому етапі технологічного процесу. Якість продукції контролюється за допомогою сучасних електронних технологій та кваліфікованими друкарями і технологами.

        Все це вимагає відповідного технологічного обладнання. Використовуючи сучасні поліграфічні машини та новітні технології світового лідера у сфері аркушевого друку німецького концерна «Heidelberg», ми намагаємось наслідувати кращі традиції європейського підприємництва. Як наслідок, маємо можливість виконати замовлення будь-якого рівня складності і в будь-яких об’ємах, як офсетним, так і цифровим способом друку – від одного примірника і до необхідної кількості. Наш клієнт може бути упевнений, що його замовлення, навіть найнестандартніше, буде виконано оперативно, якісно, своєчасно та безкоштовно доправлене в офіс замовника (по Чернівцях).

        Ми можемо запропонувати друковану продукцію на будь-який смак та рівень фінансових затрат, а також тираж від одного примірника і до необхідної кількості.