Головна

        Слово "поліграфія", що грецькою означає "багато пишу", перевтілилась в цілу індустрію з виробництва колосальної кількості і видів друкованої продукції. Чи могли першодрукарі у своїх найнемовірніших снах уявити весь арсенал техніки і засобів, яким володіємо сьогодні ми?! 

        Сьогодні поліграфія - це не тільки друкарський процес, але й процес творчий. І не дивлячись на величезний крок у  розвитку технологій, увага до друкарської продукції не тільки не зменшилась, а тільки зросла. Цей самий розвиток дозволив зробити друк якіснішим, яскравішим і, звичайно, цікавішим. Ще зовсім недавно візитні картки були привілеєм аристократів, а сьогодні це може дозволити собі кожен при мінімумі витрат. В умовах жорсткої конкуренції на ринку зросли і вимоги до поліграфічних послуг, а попит, як завжди, збільшив і спектр послуг. Починаючи зі звичайної ділової друкованої продукції - бланків, візитівок, іміджевих папок, конвертів та бізнес-поліграфії - буклети, брошюри, каталоги, мапи, календарі, плакати, афіші, наліпки, і закінчуючи упаковкою різного розміру, книгами та журналами - все це вимагає якісного виконання та креативного підходу.

        Тому ми, друкарня "Ант ЛТД" пишаємось тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам не тільки усі види поліграфічних послуг, але і високу якість та демократичні ціни. Працюючи на ринку поліграфічних послуг з 1993 року, ми  володіємо найголовнішим - великим досвідом, потужною технічною базою та спрацьованою професійною командою спеціалістів. 

        Наша друкарня спеціалізується на виготовленні рекламно-поліграфічної продукції європейської якості за українськими цінами. Для виготовлення нашої продукції ми застосовуємо різноманітні технології друку та післядрукової обробки. 

        В умовах кризи друкарня "Ант ЛТД", може запропонувати друковану продукцію на будь-який смак і рівень фінансових затрат, а також тираж від одного примірника і до потрібної кількості.